Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Witaj na stronie Powiatowego WOPR w Radomsku

PUCHAR WOPR 2014

W dniu 20.05.2014 r. na pływalni krytej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomsku odbyły się Mistrzostwa Radomska w Pływaniu dla uczniów klas IV-VI radomszczańskich szkół podstawowych. Była to już XXV edycja międzyszkolnych zawodów, w których wystartowało 95 zawodników reprezentujących następujące radomszczańskie szkoły: PSP 1, PSP 2, PSP 3, PSP 4, PSP 6, PSP 8, PSP 9. Organizatorem zawodów było Powiatowe Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Radomsku we współpracy z MOSiR w Radomsku i dofinansowaniu przez Miasto Radomsko. Wszystkie dzieci, które wzięły udział w zawodach otrzymały słodycze, a najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz medale. Podczas zawodów oddzielnie prowadzona była klasyfikacja generalna dziewcząt i chłopców. Reprezentacje szkół nagrodzone zostały pucharami i dyplomami.

· jacek dnia 25 maj 2014 10:35:17· Czytaj więcej · 0 komentarzy · 730 czytań · Drukuj

SIATKA WOPR MISTRZYNIAMI RADOMSKA

Nie było mocnych na damską drużynę SIATKA WOPR, która wygrała Amatorską Ligę Siatkówki w Radomsku organizowaną przez MOSiR (w zeszłym roku zespół zajął drugie miejsce). Dziewczęta grały w składzie (od lewej): Katarzyna Zielińska, Karolina Weiss, Ewa Hyt, Julia Łodyga, Karolina Wilk i Karolina Barańska (kapitan). W rozgrywkach uczestniczyło 11 zespołów. Zajęcia sportowe przygotowujące do rozgrywek prowadzone są we współpracy Powiatowego WOPR w Radomsku z Miastem Radomsko w ramach realizacji zadania publicznego. Zajęcia prowadzi Jacek Rogalski.

· jacek dnia 21 kwiecień 2014 22:22:10· Czytaj więcej · 0 komentarzy · 453 czytań · Drukuj

Srebro i brąz Jakuba Dziubka

W sobotę, 5 kwietnia 2014r., na pływalni AQUA w Żyrardowie została rozegrana II runda Grand Prix Polski w Ratownictwie Wodnym, gdzie rywalizowało ze sobą ponad 230 uczestników. Tym razem Powiatowe WOPR w Radomsku reprezentowało 3 zawodników: Konrad Matuszewski w kategorii junior, Kornel Stelmaszczyk w kategorii junior młodszy oraz Jakub Dziubek w kategorii młodzik (na zdj. pierwszy z lewej).
Nasz najmłodszy zawodnik wywalczył srebrny medal w konkurencji 100m ratowanie manekina w płetwach i brązowy medal w konkurencji 50m holowanie manekina. Zawodników do zawodów przygotowali oraz sprawowali opiekę podczas zawodów: Agata Rak i Stanisław Kępiński.

· jacek dnia 13 kwiecień 2014 20:51:27· 0 komentarzy · 405 czytań · Drukuj

Copyright © 2012

Home | Historia | Zarząd | Zawody | Galeria zdjęć | Forum | Współpracujemy | Sponsorzy | Facebook | Kontakt